Vertrouwenspersonen

Binnen het preventiebeleid van LANXESS nv hebben we aandacht voor de psychosociale risico’s op het werk.
Het gaat niet alleen over stress of burn-out, maar ook over conflicten verbonden aan het werk als gevolg van geweld, pesterijen of ongewenst seksueel gedrag op het werk.
Een belangrijke actor hierin is de vertrouwenspersoon, die naast de PreventieAdviseur Psychosociale Aspecten (PAPSY) bij Mensura, het eerste aanspreekpunt binnen een bedrijf is.
De gesprekken hebben een strikt vertrouwelijk karakter.

Heb je een situatie waarbij je je slachtoffer voelt van geweld, pesterijen, ongewenst seksueel gedrag, stress of burn-out en wil je hierover vertrouwelijk met iemand spreken, maak dan een afspraak met één van onderstaande vertrouwenspersonen. Je bent vrij in de keuze van vertrouwenspersoon, hij of zij hoeft niet noodzakelijk van dezelfde site te zijn.

Eddy De Vos
HPM Safety Expert
Lillo, gebouw 3207, tel: 7421
eddy.de-vos@lanxess.com

Katleen Dierckx
HR Administration
Lillo, gebouw 2352, tel: 3171
katleen.dierckx@lanxess.com

Dominique Dupon
AXX Controling & Logistics
Kallo, gebouw 8581, tel: 7029
dominique.dupon@lanxess.com

Katrien Van Santvliet
PTSE Project Controller
Kallo, gebouw 7649, tel: 7291
katrien.van-santvliet@lanxess.com

Hugo Vets
HPM Technical Coördinator
Lillo, gebouw 3209, tel: 3132
hugo.vets@lanxess.com

Mensura
Preventieadviseurs Psychosociaal (PAPSY)

Bart Vriesacker Tel: 03/201 55 29 GSM: 0472 905 378 bart.vriesacker@mensura.be

Ellen Waldack ellen.waldack@mensura.be